DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Novinky/ News

6.12. 2013 - Oslavili pejsci z vrhu ,,N"  Niňa, Nemo a Nick Orlovská perla svůj první rok. My jim přejeme hodně štětíčka a zdravíčka do života, hodné pánečky a také spoustu krásných výstavních úspěchů.


Niňa Orlovská perla (1 rok)

30.11. 2013 - MVP DUO CACIB Nitra (SK)
The Baron von Fantazja Szpic-Moll EXC 1, CAC, Res. CACIB!!!
 - Tímto Baronek splnil podmínky pro udělení titulu SLOVENSKÝ GRAND CHAMPION!!!
Niňa Orlovská perla (maj. + chov. Daniela Dziková) - EXC 1, CAJC, BOS!!!
Odeta Orlovská perla (maj. Květuše Holíková, chov. Daniela Dziková) - VP1
judge: Gregorz Weron

Na Baronka jsem moc hrdá, je to šikovných chlapeček, který by pro paničku udělal první poslední. A já za něj nikdy nepřestanu být vděčná!!!


Baronek splnil podmínky pro udělení titulu Slovenský Grand šampion.


1.12.2013 - MVP DUO CACIB Nitra (SK)
Niňa Orlovská perla (maj. + chov. Daniela Dziková) - EXC 1, CAJC, BOS!!!
- Tímto Niňuška (holčička našeho Baronka) splnila podmínky pro udělení titulu SLOVENSKÝ ŠAMPION KRÁSY MLADÝCH!!!
Odeta Orlovská perla (maj. Květuše Holíková, chov. Daniela Dziková) - VP1
judge: Savičič Nebojša

Holčičkám i majitelkám moc gratulujeme ke krásným výstavním výskedkům!!!


Odeta (Nnelinka) Orlovská perla s paničkou

Máme nové foto štěňátek z vrhu ,,B" Panskýc vrch v 7 týdnech-

       
holčičky: Beja, Barborka a Biba                                     pejsek: Benji

___________________________________________________________________________________________________
21.10.2013 - Narodila se čtyři krásná oranžová miminka Jessice Orlovská perla (sestřička naší Jůlinky) a našemu Baronkovi. Jedná se o vrh ,,B" v chovatelské stanici Panský vrch. Na svět se vyklubal jeden oranžový pejsek Benji a holčičky Beja, Biba a Barborka. Pejsek dostal jméno od svých budoucích majitelů a holčičky od kmotřiček a Baruška se jmenuje po mně, za to moc Květce děkuji :). Máme z miminek velikou radost.

Doplněna sekce Baronkovo štěňátka.
V říjnu jsme si s Baronkem udělali výlet do Krkonoš a z něho se stal nadšený výletník. Musím ho pochválit hlavně za jeho jedinečnou dovednost, jízda výtahem je prostě jeho disciplína :D. Říkala jsem si, že kdyby měl jen trochu delší packu mohl by si ho zavolat sám. V lese se z něho stal správný pes turista, ale hlavně pořád vedle nohy paničky, co kdyby jsem mu chtěla pláchnout :).A nesmím zapomenout na krásnou společnou procházku s kamarády Zirconem a Erwinem Hvězda Rajhradu a paničkou Lenkou Swakoňovou. Sluníčko nám přálo a Hlučínská Štěrkovna je skvělé místo na procházení a potkávání psích kamarádů. Kontakt na kluky oba jsou chovní!!! http://zirconhvezdarajhradu.webnode.cz/kontakt/

       
zleva: Baronek, Airinka, Hopíček, Monty a Shaggy          naše trio, zleva: Baronek, Hopíček a Airinka
   
_________________________________________________________________________________________________________
Radost nám dělají i Kleerka a Kairo Sandiré po Deisy Sandiré a Baronkovi.
     Kleerka obržela zatím tito tituly 31.3.2012 - VN1, 14.4.2013 - VN1, 8.9.2013 EXC1, CAJC, BOJ, 28.9.2013 obdržela titul EXC1, CAJC, BOJ, JBIS!!! Kleerka byla vyšetřena na luxaci čéšky z výsledkem 0/0!!!
    Kairo je na výstavách taky moc šikovný chlapeček zatím získal tituly  31.3.2013 - VN1, 11.5.2013 - VN1, Nejkrásnější dorost výstavy!!!, 16.6.2013 EXC1, CAJC, BOJ, 30.6.2013 EXC1, CAJC.


Kleer Sandiré (1 rok)

________________________________________________________________________________________
22.9.2013 - NVP Bytom (PL)
Odeta Orlovská perla - VP1
judge: Ryszard Waclawik, PL

    Na své první výstavě se byla ukázat 3 měsíční Odetka (Nelinka) holčička našeho Baronka a Kajlinky. Nelinka je opravdu pohodářka a výstavu si vyloženě užila a s paničkou Květkou byly holky opravdu moc šikovné a zaslouženě dostaly známku VP1!!!
    Nesmím zapomenout pochválit Danielu s Vivienkou. Ze závěrečných soutěží si holky odnesly pohár za BOG 3!!! Holky jste nejlepší, moc gratulujeme!!! Já jsem moc ráda, že jsem mohla být u toho!!!

________________________________________________________________________________________
14.9.2013 - MVP Lučenec (SK)
The Baron von Fantazja Szpic-Moll - VD
Niňa Orlovská perla - EXC1, CAJC!!!
judge: Brankovič Anna SRB

15.9.2013 - MVP Lučenec
The Baron von Fantazja Szpic-Moll - EXC1, CAC, BOB!!!
Niňa Orlovská perla - EXC1, CAJC, BOS!!!
judge: Vaczi-Balogh Z, H

    Výstava se konala na Slovensku v Lučenci blízko Maďarských hranic. První den nám počasí opravdu nepřálo a propršelo nám skoro celý den. První na řadu přišel Baronek, který po 10 minutovém čekání před kruhem než se paní zapisovatelka vrátí z Toi Toi budky vypadal opravdu ohromě, jen co je pravda :D. No ani nevím proč, paní rozhodčí se mnou nepromluvila ani slovo  a dostali jsme naše první védéčko!!! Proti gustu...další na řadu přišla Nińuška holčika našeho Baronka a Vivienky, holky zachrínily situaci a obě si odnesly tituly, snad jako jediné tento den. Posuzování paní rozhodčí paní Brankovič opravdu komentovat nebudu, jen snad dodám to, že to bylo velice zajímavé ba až úsměvné, že pudlík co stál vedle nás se mohl pyšnit titulem Světový vítěz a z této výstavy si odnesl známku VD jako náš Baronek, který byl také na světovce třetí!!!!
     Druhý den probíhal obdobně, paní rozhodčí posuzovala Šarplanince aj...a tuším, že nebyl za celý den zadán žádný titul, VD a D jen lítaly!!! No kroutili jsme hlavama a nemohli uvěřit, ale to už k výstavám patří. Ovšem další den se nám hned zvedla nálada když jsme s Baronkem nastoupili do kruhu a vybojovali titul BOB a teprve 9 měsíční Niňuška BOS!!! Paní rozhodčí Vaczi-Balogh byla přísná, ale její přístup se mi moc líbil. Z Baronka a Niňušky byla opravdu našená. A my taky :)))

_________________________________________________________________________________________
28.4.2013 - MVP Opole (PL)
The Baron von Fantazja Szpic-Moll
EXC1, CWC, CACIB, BOB!!!
judge:
Konečně uběhl rok od Baronkovo prvního CACIBA a my jsme mohli dokončit titul INTERCHAMPIONA!!! Baronek byl moc šikovný a máme ho!!! Moc děkuji Daniele a Květce za super výstavu a za krásný dáreček!!!


C.I.B. The Baron von Fantazja Szpic-Moll

__________________________________________________________________________________________________
8.4.2013 - V ch. s. Lion of Božetice je volná nádherná fenečka malého oranžového špice, po výstavně velice úspěšných rodičích matka: Aimy Lion of Božetice x otec: Ch. Baron von Fantazja Szpic-Moll (import Polsko). Více na: http://www.lion-of-bozetice.cz/

________________________________________________________________________________________
31.3.2013 - Proběhla MVP v Českých Budějovicích a další naše úžasná špic párty. Výstava se opět velice povedla celá naše špicí rodinka si odnesla moc hezké výsledky, všem moc gratulujeme!!! Akorát počasí nás ,,hezky" překvapilo. Z Ostravy jsme vyjížděli v sobotu a bylo krásné jaro a vraceli jsme se v neděli do sněhové vánice...to počasí si z nás dělá šprťouchlata!!! Nám to náladu nezkazilo a opět jsme si to užili!!! Všem moc děkujeme :))).

MVP České Budějovice
The Baron von Fantazja Szpic-Moll - EXC1, CAC, r. CACIB
judge: MVDr. ŠimekNa výstavě jsme potkali s dvě z Baronkovo dětiček, Kairo a Kleer Sandiré oba mají 6,5 měsíce a předvedli se ve třídě dorostu dotali známku VN1, oba se moc hezky předváděli a my z nich máme obrovskou radost!!! Majitelům paní Jonasové (Kleer) a slečně Varady (Kairo) moc gratulujeme :))).


zleva: The Baron von Fantazja Szpic-Moll (otec vrhu, 2,5 roku), Kairo Sandiré (pejsek 6,5 měsíce), Kleer Sandiré (fenka 6,5 měsíce, Deisy Sandiré (matka vrhu, 8 let!!!)

Nesmí chybět společná fotka obou Baronků. Jsou to naši milíčci :))).The Baron maj. B. Mušálková & D. Dziková, Baron maj. M. Pejšová.

_________________________________________________________________________________________
Našemu Hopíčkovi bylo už 8 měsíců a chlapeček nám roste do krásy, už je krásně oranžový a pro svou milou, ale i rošťáckou povahu se stal miláčkem celé rodiny a všech lidí co ho znají :))).

       

____________________________________________________________________________________________
15.3.2013 - Máme nové foto Nema, roste z něho krásný klouček. Kairo a Kleer Sandiré byli na své první výstavě v českých  Budějovicích, oba dostali krásnou známku VN1. Moc gratulujeme!!!
Vytvořena nová sekce: Baronkovo štěňátka :)))

trpaslíček Nemošek 4 měsíce


Kairo 6 měsíců                                                             Kleer 6 měsíců
       

___________________________________________________________________________________________________
10.3.2013 - Máme nové fotky úžasných Baronkovo chlapečků z Maďarska!!! Monty a Merlin mají 4 měsíce, Merlin je na prodej a Nickovi jsou 3 měsíce a chlapeček roste do krásy, je to celý táta!!!

   

       

       

___________________________________________________________________________________________________
23. 2. 2013 MVP NITRADOG
The Baron von Fantazja Szpic-Moll - ECX1, CAC, r. CACIB
judge: Barlík

Tímto Baronek splnil podmínky k udělení titulu Slovenský šampion krásy!!!

24. 2. 2013 MVP NITRADOG
The Baron von Fantazja Szpic-Moll - ECX1, CAC, CACIB
judge: Vondrouš

Moc všem děkuju za super zážitky z výstavy!!! Bylo to jako vždy skvělé!!! :)))Malý Niček odcestoval do nového domova ke svým polobráškům v Montymu a Merlinovi v Maďarsku. Všichni tři se moc povedli a tatínka opravdu nezapřou hlavně naše pusinka Niček. Přejeme hodně štěstíčka!!! :)))

       

_________________________________________________________________________________________________
15.2.2013 - Máme fotky malých úžasňáků Nicka, Niňy a Nema, Baronkovo a Vivienky dětiček :))).

       
                                             

       

______________________________________________________________________________________________________
15.1.2013  - Máme nové fotky Baronkovo holčiček z ch. s. Karamit Nova. Holčičky mají 7 měsíců a mají úžasný kožíšek. Xylia a Xenia jsou v rázu trpasličím a Xissa bude malá :).

       
Xenia Karamit Nova                                                        Xylia Karamit Nova


Xissa Karamit Nova

Dne 12.1.2013 proběhla výstava Šampion šampionů 2013, třídu malých špiců vyhrála C.I.B. Kajlinka Orlovská perla. Holkám moc gratulujeme, byly moc šikovné!!! Po té proběhla opět velkolepá a nepřekonatelná špicí akce našeho gangu. Všem moc děkuji za úžasný víkend!!!

       

Štěňátka po Vivience a Baronkovi v ch. s. Orlovská perla mají už 6 týdnů. Trpasličí pejsek Nemo je na prodej.
http://orlovska-perla.unas.cz/

       

____________________________________________________________________________________________
6.1.2013 - NVP Brno-Ol. (Hanácká národní výstava psů)
Airine Bel-Ami Daimond
EXC1, CAC, NV!!!
judge: Jílková
Arinka byla opravdu moc šikovná a paní rozhodčí se velice líbila, mám z naší holčičky obrovskou radost. Moc děkuji všem účastníkům našeho špicího gangu za super výstavu!!! :)))


___________________________________________________________________________________________________
2.1.2013 - Klukům v Maďarsku (ch. s. Vörös-Bunfordi) už bylo 6 týdnů. Orange-Sable pejsek je na prodej.
Více na: http://vorosbunfordi.uw.hu/


Merlin a Monty

____________________________________________________________________________________________________
31.12.2012 - Baronkovo a Vivienčino dětičkám v ch. s. Orlovská perla už byly 3 týdny. Přinášíme aktuální foto Nicka, Nema a Niňi. Pejsek Nemo je na prodej!!! :)))

Více na:
http://www.orlovska-perla.unas.cz/kontakt.html
http://spic.717.cz/
http://bel-ami-diamond.websnadno.cz/KontaktContact.html
 

   
Nemo Orlovská perla                                                 Nick Orlovská perla

   
Niňa Orlovská perla                                                   ,,N" dětičky :))) Nemo, Nick a Niňa

___________________________________________________________________________________________________
29.12.2012 - Hopíčkovi už bylo 5 měsíců a přinášíme aktuální foto z dnešního lumpačení naší špícky.
 

   
   
   

___________________________________________________________________________________________________
27.12.2012 - Xissa Karamit Nova 6 měsíců, otcem je náš The Baron.___________________________________________________________________________________________________
19.12.2012 - Všem přátelům a chovatelům přejeme krásné prožití Vánoc a hodně štěstíčka do nového roku!!! :)))___________________________________________________________________________________________________
8.12.2012 - 6.12.2012 se narodili malí Mikulášci ,,N" v ch. stanici Orlovská perla (2 pejsci a 1 fenečka). Maminkou je nádherná Ich. Fonn En´Koff VIVIEN Edinburgskajav(import Rusko) a tatínkem je náš Multich. The Baron von Fantazja Szpic-Moll (import Polsko). Vivience moc děkejeme za tyto opravdu úžasná miminka!!!
více na: http://spic.717.cz/
http://www.orlovska-perla.unas.cz/kontakt.html
 ____________________________________________________________________________________________________
27.11.2012 - V chovatelské stanici Z blatenského zámku mají na prodej úžasné štěňátka středních špiců v oranžové barvě!!!
více na: http://www.spic-zblatenskehozamku.wbs.cz/stenata--puppies.html

___________________________________________________________________________________________________
25.11.2012 - Hopíčkovi už byly 4 měsíce, je to náš malý rarášek :))). Baronek s Airinkou se o něho moc hezky starají.

       
Hopíček (4 měsíce)                                                        Baronek (2 roky)

   
Airine (1,5 roku)

12.11.2012 bylo Sofince (Xissa Karamit Nova) 5 měsíců, je fo malá cream-sable fenečka po našem Baronkovi. Jsme moc rádi, že Sofinku s paničkou máme hned ,,vedle" a vidíme jak krásně roste.

        

___________________________________________________________________________________________________
21.11. 2012 - Začátkem prosince očekáváme narození štěňátek po našem Baronkovi a Vivence v ch. s. Orlovská perla!!! Na štěňátka se opravdu moc těšíme, Vivienka je opravdu mimořádně krásná fenečka!!! Pokud máte o štěňátko zájem zamluvte si ho včas!!!

http://spic.717.cz/
http://www.orlovska-perla.unas.cz/kontakt.html___________________________________________________________________________________________________
19. 11. 2012 - V Maďarsku se Baronkovi narodili dva krásní chlapečci. Maminkou je malá oranžová fenečka Foxi Nose Wizard Fairy.

       

___________________________________________________________________________________________________
12.11. 2012 - ,,Sandiré" štěňátkům bude 8 týdnů a přinášíme aktuální foto.

       
pejsek Kairo                                                                      fenečka Kessy

       
fenečka Kleer


Kessynka, Kleer a Kairo

_______________________________________________________________________________________________
4.11.2012 - Miminka ,,K" v chovatelské stanici ,, Sandiré" po našem Baronkovi už mají 7 týdnů a jsou čím dál krásnější!!! :))) http://sandire.unas.cz/planvrhy.htm

na fotce: pejsek Kairo, fenka Kessy a Kleer

___________________________________________________________________________________________________
1.11.2012 - Dneska by naše princezna Jůlinka oslavila teprve své 4 narozeniny. Jůlinka bohužel už žádné narozeniny neoslaví, ale my přejem všecičko nej, nej, nej k narozeninám její sestřičce Jessice!!! Přejeme ještě hodně zdravíčka a ještě spousty zdravých a krásných štěňátek. Holky mají podobné šňupáčky, tak jsme moc rádi, když vidíme jak sestřičku Jessicu tak maminku Dodinku :))).

Stejně tak její jediná holčička Airinka, která zůstala u nás doma. Airinka má z maminky opravdu hodně, hlavně ty rarášky v očích. :)))

           
Ten pohled mluví za vše...na první fotce je Jůlinka s Airinkou (ta vypadá ještě jako ,,kuře") na druhé fotce je Airince už 17 měsíců, maminku opravdu nezapře :))).

___________________________________________________________________________________________________
28.10.2012 - National dog show Czestochowa-Konopiska (PL)
Airine Bel-Ami Diamond - EXC1, CWC, BOB!!!
judge: Katarzyna Boryczko (PL)

   
Výstava se konala na sněhu. Jsme rádi, že jsme nezmrzli...neměli jsme k tomu daleko. :))) Arinka si udržela svojí skvělou náladu i po dlouhém čekání, byla moc šikovná a moc hezky se předvedla. Svoji oblíbenou ,,piruetku" si neodpustila, ale bez toho už by to snad ani nešlo.  Atmosféra byla úžasná, za to velké díky patří Daniele a Květce!!!

___________________________________________________________________________________________________
19.10.2012 - Dneska k nám přiletěl z Estonska nový člen naší rodiny, malý oranžový chlapeček Dilina Royal Great Hope. Tak snad se ti u nás bude líbit obláčku :)))___________________________________________________________________________________________________
7.10.2012 - Další várka fotek úžasných
Baronkovo miminek (v ch. s. Sandiré). Jsou nám 3 týdny  a už hezky zlobíme!!!
 

   
zleva: Kessy, Kleer, Kairo                                           Malá princezna Kessynka :o)))

více na: http://sandire.unas.cz/
   
___________________________________________________________________________________________________
5.10.2012 - Máme aktuální fotky cvalíčků


Kleer, Kessy, Kairo

       
  
___________________________________________________________________________________________________
27.9.2012 - Máme nové fotky miminek!!!

(Přidán nový příspěvek v sekci na prodej.)

Miminka už mají i jména, jedná se o vrh ,,K" takže fenečky se jmenují Kleer a Kessy a pejsek je Kairo. Štěňátka moc hezky rostou a prospívají._______________________________________________________________________________________________________
15.9.2012
- Dneska se u nás byla na návštěvě ukázat ,,naše" malá Xissa Karamit Nova (Sofinka) s paničkou. Sofinka je malá cream-sable fenečka po našem Baronkovi a Ch. Charlize Karamit Nova. Holčička roste do krásy je to opravdu typově moc hezká a povahově vyrovnaná, takový spávný špicík. Hlavně na ni jde vidět, že je to taková ,,růžovoučká" holčička a moc ráda se předvádí :))) Baronek je z ní nadšený a my také ;)))


   
Sofinka s paničkou.

_____________________________________________________________________________________________________
14.9.2012 - The Baron je hrdým tatínkem!!! / The Baron is proud father!!!

V chovatelské stanici ,,Sandiré" se krásné C.I.B. Deisy Sandiré (Kejse) a našemu Baronkovi narodila tři nádherná štěňátka dvě fenky (oranžová a orange-sable) a jeden pejsek (oranžový). Za štěňátka jsme moc rádi a přejeme Kejsulce i miminkům hodně zdravíčka do života a hodné pánečky!!! Moc se těšíme až se na štěňátka pojedeme podívat!!!

http://sandire.unas.cz/planvrhy.htm

    
_____________________________________________________________________________________________
2.9.2012 - Krajská výstava Dolní Benešov:
The Baron von Fantazja Szpic-Moll - EXC1, VT, KV
Airine Bel-Ami Daimond - EXC1, VT KV
judge: Věra Veverková (CZ)

Baronek s Airinkou se na této výstavě moc hezky předvedli. Velice se líbili a dostali moc hezké posudky, čímž paní rozhodčí Věrce Veverkové moc děkujeme :))). Jsem na ně opravdu moc hrdá!!! Na této výstavě se byl také ukázat odchov naší kamarádky Květky Holíkové 8 měsíční pejsek Aki Panský vrch, maminkou je sestřička naší Jůlinky Jessica Orlovská perla a tatínek je nádherný pejsek Baron Fantazja Szpic-Moll  (druhý Baronek :))) Míši Pejšové. Aki byl ve třídě dorostu, moc hezky se předvedl a dostal známku VN1!!! Pejsek se opravdu povedl, hezky roste a má radost ze života což moc rádi vidíme!!!_____________________________________________________________________________________________
22.7.2012 - byli jsme na návštěvě holčiček našeho Baronka a Charlie v ch. s. Karamit Nova. Moc jsme se na holčičky těšili a měli jsme proč. Všechny rostou opravdu do krásy!!! Jsme moc rádi, že se s holčičkama budeme i nadále vídat. Moc děkujeme Katce Miturové a Radce Miturové za skvělou péči o štěňátka a i o nás ;))) už se těšíme na další návštěvu!!!


Xandrina Karamit Nova (40 dní)

           


Xenia Karamit Nova (40 dní)
           


Xissa Karamit Nova (40 dní)

       


Xylia Karamit Nova (40 dní)
       
____________________________________________________________________________________________________

18. 7. 2012 - dostali jsme nové fotky Baronkovo holčiček. Jsou to malinkaté pusinky a všechny rostou do krásy!!! Už teď mají krásné kožíšky :)))

ch. s. Karamit Nova - maminkou je krásná Ch. Charlize Karamit Nova

        
 

V sobotu 14.7.2012 se konala špicí ,,gangová" akcička, bylo to jako vždy super!!!

        


                                              

___________________________________________________________________________________________________

5.7.2012 - z naší Airinky vyrostla moc hezká fenečka a dne 23.6.2012 byla uchovněna!!! PL 1/1, 25 cm a plnochrupá!!!
Náš Baronek splnil podmínky pro udělní titulu Český Grand šampion!!!
Baronkovo děti krásně rostou, holčičky se moc hezky vybarvují. Brzy se na ně pojedeme podívat a pokochat se!!!
_____________________________________________________________________________________________
The Baron von Fntazja Szpic-Moll:
22.6.2012 Spitz Club show Zbraslav u Brna - EXC 1, CAC, BOB, BIS 1!!!
judge: Hořák

23.6.2012 Special spitz show Zbraslav u Brna - EXC 1, CAC, VSV, BOB, BOG 2!!!
judge: Frnčová

24.6.2012 MVP Intrcanis Brno - EXC 1, CAC, CACIB, BOB!!!
judge: Šimek

The Baron is new Club Champion !!! I'm so proud of him. He is my amazing boy!!!
( Baronek tímto splil podmínky pro udělení titulu Klubový špampion!!! Jsme na Baronka opravdu moc a moc hrdí, je to náš úžasný chlapeček :))) všem moc děkuji za krásně prožitý víkend!!!_____________________________________________________________________________________________
19.6.2012 - Baronek se stal tatínkem třech krásných štěňátek, tentokrát to jsou dva pejsci a jedna fenečka v chovatelské stanici z Vlčkovského údolí. Mamince i miminkům přejeme hodně zdravíčka!!!

http://botikmarcel.freepage.cz/nemecky_spic_puppis/______________________________________________________________________________________________
12.6.2012 - Našemu Baronkovi a Charlie se v chovatelské stanici Karamit Nova narodily čtyři krásné holčičky!!! Holčiky se budou jmenovat Xandrina, Xenia, Xissa a Xylia moc děkujeme paní Miturové, máme z holčiček obrovskou radost!!!zde můžete vidět jak holčičky krásně rostou:
http://pomeranian.rajce.idnes.cz/X_Karamit_Nova_-_narozeni_born_12.06.2012

rodokmen štěňátek:
http://www.keeshond.cz/rodokxkn.html

___________________________________________________________________________________________________
9.6.2012 Grand Prix Slovakia 2012 (SK)
The Baron von Fantazja Szpic-Moll - EXC 1, CAC, CACIB, BOB!!!
judge: Elzbieta Chwalibóg (PL)
10.6.2012 - Derby Winner show 2012 (SK)
The Baron von Fantazja Szpic-Moll - EXC 1, CAC, CACIB, BOB!!!
judge: Péter Harsányi (HU)
Thank you very much to my great little boy and big thanks to my wonderful friends for a great weekend!!!_____________________________________________________________________________________________
5.6.2012 - dnes nás náhle opustila naše milované sluníčko Jůlinka. Slovy nejde vyjádřit jak moc nám budeš chybět myšičko moje...

You'll be forever in my heart. My sweet princess...You don´t say goodbye forever...


 

Kdo měl někdy psa, bude na něj vzpomínat po celý život. V těch vzpomínkách si člověk vybavuje i sebe: jak se stával lepším, jak ho zušlechťovala péče kterou poskytoval tvoru, jenž mu byl bezmezně oddán a za svou věrnost nic nevyžadoval.....

Psi nejsou celým našim životem, ale díky nim je náš život úplný. (Roger Caras)

Jestliže je láska nesmrtelná, pak doufám, že se po smrti setkám se všemi psy svého života. Kdyby pro nic jiného, tak pro to moře lásky, která nás spojovala...

___________________________________________________________________________________________________
19. 5. 2012 - World dog show Austria, Salzburg
The Baron von Fntazja Szpic Moll EXC 3!!! (In a very difficult competition of 13 dogs!!!)
The Baron se na Světové výstavě psů umístil na krásném 3 místě se známkou Výborná (v konkurenci 13 psů)!!! Jsme na našeho Baronka patřičně hrdí!!! Celá naše výprava byla velice úspěšná a všichni si odnesli známku Výborná. Při této příležitosti jsme se zůčastnili i velkolepé špicí párty, tímto všem účastníkům moc děkujeme a těšíme se na další akcičku!!!

       

       
___________________________________________________________________________________________________
15. 4. 2012 - NVP Ostrava
The Baron von Fantazja Szpic-Moll EXC 1, CAC, NV, BOB!!!
Airine Bel-Ami Diamond - EXC 2
judge: Dolejšová

       
___________________________________________________________________________________________________
7.4. 2012 - Vložena nová podsekce do Zajímavostí ,,Proč pejska s PP?"
___________________________________________________________________________________________________
25. 3. 2012 - MVP Nitra SK
The Baron von Fantazja Szpic-Moll
EXC 1, CAC, CACIB, BOB!!!___________________________________________________________________________________________________
16. 3. 2012 CACIB Katowice PL :
The Baron von Fantazja Szpic-Moll
EX1, CWC, CACIB
The Baron splnil podmínky pro udělení titulu POLSKÝ ŠAMPION!!! /The Baron is new POLISH CHAMPION!!!

           

___________________________________________________________________________________________________

21. 2. 2012 - The Baronovi byl udělen titul ČESKÝ ŠAMPION!!! / The Baron is new CZECH CHAMPION!!!___________________________________________________________________________________________________
7. 2. 2012 - V chovatelské stanici Panský vrch je na prodej krásný orange-sable pejsek!!! http://pansky-vrch.websnadno.cz/Kontakt.htmlAki a Albi Panský vrch 3 týdny.

___________________________________________________________________________________________________
DUO CACIB Brno
4. 2. 2012
The Baron von Fantazja Szpic-Moll - EXC 1, CAC, r. CACIB

judge: Méry (France)
5. 2. 2012
The Baron von Fantazja Szpic-Moll - EXC 1, CAC
Julia Orlovská perla - EXC 1, CAC

judge: Piskaj (Slovakia)

               

___________________________________________________________________________________________________
28.1.2012 - MVP Trenčín SK
The Baron von Fantazja Szpic-Moll - EXC2, Rec. CAC
judge: Polgar Andraš___________________________________________________________________________________________________
15.1. 2012 - V chovatelské stanici Panský vrch se narodili dva nádherní kloučci jménem Aki a Albi. Pokud máte o štěňátko zájem zarezervujte si ho včas. http://pansky-vrch.websnadno.cz/Kontakt.html
 

___________________________________________________________________________________________________
V chovatelské stanici Panský vrch každým dnem očekávají narození štěńátek. Pokud máte o štěňátko zájem, zde je kontakt: http://pansky-vrch.websnadno.cz/Kontakt.html
___________________________________________________________________________________________________
8.1. 2012 National Dog Show Brno
The Baron von Fantazja Szpic-Moll - EXC1, CAC
Julia Orlovská perla - EXC1, CAC
judge: Kristina Vaníčková

___________________________________________________________________________________________________
9. 10. 2011 - Jsme se zůčastnili Mezinárodní výstavy psů v Českých Budějovicích a taky velkolepé špiclí párty, která byla nenepřekonatelná!!! Všem moc děkujeme za super zážitky a tešíme se na další akcičky!!! :)))


International Dog Show České Budějovice
The Baron von Fantazja Szpic-Moll - EXC1, CAC, r. CACIB
judge: Otakar Vondruš

   
 

International Dog Show České Budějovice
Airine Bel-Ami Diamond - very promising 1
judge: Otakar Vondruš


Naše nepřekonatelná smečka!!! :)))

___________________________________________________________________________________________________

18.9.2011 - Baronek byl uchovněn

24 cm, PL 0/0

na fotce (naši Baronci): Baron von Fantazja Szpic-Moll a The Baron von Fantazja Szpic-Moll

____________________________________________________________________________________________________

11.9.2011 - Národní výstava Chorzow Polsko

The Baron von Fantazja Szpic-Moll (Baron)-Výborný 1, Cwc-takže Baronkovi schází na dodělání polského šampiona pouze jeden titul z mezinárodní výstavy. Děkujeme rozhodčí za krásný posudek a Lence Hanzlové za perfektní předvedení.

___________________________________________________________________________________________________

4.9.2011 - Krajská výstava Dolní Benešov
The Baron von Fantazja Szpic-Moll
V1, VT, KV!!! - Věra Veverková
3. nejkrásnější pes výstavy!!! /

4.9.2011 - Regional Show Dolní Benešov
The Baron von Fantazja Szpic-Moll
V1, VT, KV! - Vera Veverková
3rd beautiful dog show!!!

Chtěla bych pochválit organizaci této výstavy. Výstava se konala ve velice hezkém prostředí, byli zajitěni zahraniční rozhodčí a dodržovali časový plán výstavy.
_____________________________________________________________________________________________
18. 8. 2011 - V chovatelské stanici Orlovská perla se narodila dvě štěňátka vrh ,,M" pejsek Mex a fenka Megi.

Pejsek Mex je na prodej!!!!
více na : http://orlovska-perla.unas.cz/index.html, http://spic.717.cz/menu/for-sale

____________________________________________________________________________________________

Díky velkému zájmu o naši Airinku, zde musím  bohužel (jak pro koho :-)) napsat, že už naše holčička už není
na prodej!!!

Všem moc děkujeme za zájem.

_____________________________________________________________________________________________
21.8. 2011 - Národní výstava psů Nowy Sącz / National Dog Show in Nowy Sącz
The Baron Von Fantazja Szpic Moll - German Spitz Small - V1, CWC, best male, BOB!!!
Děkujeme za výnikající předvedení Lence Hanzlové!!!___________________________________________________________________________________________________
18.8.2011 - Airinka má 11,5 týdne tady jsou nové fotečky / Airine 11,5 weeks old, here are new pictures.

        _____________________________________________________________________________________________
14.8.2011 - Krajská výstava Ostrava
                   The Baron von Fantazja Szpic-Moll
                   VT a Krajský vítěz!!!Sestřička naší Jůlinky, Jessica Orlovská perla také získala na této výstavě titul Krajský vítěz!!! Moc gratulujeme
Jessice i paničce Květě Holíkové. :)))

_____________________________________________________________________________________________
11.8.2011 - Paulie (Abú) má konečně nový domov a spoustu psích kamarádů, děkujeme všem co nám pomáhli. :)))____________________________________________________________________________________________
1.8.2011 - Dnes bohužel nemáme radostnou novinu, spíše je to k pláči. Moje dobrá kamarádka se ujala pejska, který hledá nový domov. Jedná se o 13 měsíčního pejska Afgánského chrta, který byl v zuboženém stavu.
Pejsek byl zablešený, zacuchaný a podvyživený...díky předchozí zkušenosti nevěří moc lidem, ale je opravdu moc milý
a rychle si zvyká na nové prostředí. Je nekonfliktní a k ostatním psům přátelský. Prosím hledáme nové hodné páníčky, kteří by se o Abú s láskou starali. Abú bude při odběru očkovaný, odčervený, ale bohužel k stavu jeho srsti ostříhaný..._____________________________________________________________________________________________
23.7.2011 - Airince bylo 8 týdnů, stále je na prodej!!! / Airine 8 weeks, FOR SALE!!!__________________________________________________________________________________________
21.7.2011 - Přidány nové fotografie Barona do galerie / Baron added new photos to the gallery____________________________________________________________________________________________
16.7.2011 - Airinka má 7 týdnů a je stále na prodej!!! / Airine 7 weeks old and she is still FOR SALE!!!_____________________________________________________________________________________________
12.7.2011 - naše Airine byla na prvním očkování, byl jí vystaven EU pas.____________________________________________________________________________________________
9.7.2011 - naší Airince bylo 6 týdnů, váží 1200g / Airine 6 weeks, weights 1200g_________________________________________________________________________________________

26.6.2011 - Intercanis Brno
The Baron von Fantazja Szpic-Moll: V1, CAJC, BOJ, BOB!!!
New Czech Junior champion - Pavlíková
owner: Barbora Mušálková, Daniela Dziková
breeder: Urszula Mendak


The Baron touto výstavou splnil podmínky pro udělení titulu Český Junior šampion!!! / The Baron in this exhibition has met the conditions for the title Czech Junior Champion!!!

Jsme na Baronka náležitě pyšní :-). / We are really proud of The Baron :-).


____________________________________________________________________________________________
25.6.2011 -  Naše Airine už běhá a má se čile k světu, jsou jí 4 týdny, váží 925g a je stále NA PRODEJ!!! / Our Airine already running, she is 4 weeks old, she weighs 925 grams. Airine is still FOR SALE!!!


__________________________________________________________________________________________________
18.6.2011 - Airine má 3 týdny a váží 770g, kouká na svět a snaží se chodit :-))) / Airine has 3 weeks and weighs 770 grams, looking at the world and trying to walk


_____________________________________________________________________________________________________

4.6.2011 - Airine ,,Iri" má 1 týden a váží 330g!!! / Airine ,,Iri" has 1 week and she weighs 330 grams!!!

_____________________________________________________________________________________________________

 

Dne 28.5. 2011 Julia porodila malou orange-sable fenečku Airine Bel-Ami Diamond!!! /

28.5. 2011 Julia gave birth to a baby girl Airine Bel-Ami Diamond in color orange-sable!!!